JBL TV BOOST

Spausdinti
Pirmas kompaktiškas sound baras Jūsų TV, kuris gali būti susietas su TV ir belaidžiais mobiliais įrenginiais vienu metu.
Pardavimo kaina su nuolaida
Pardavimo kaina239,00 €
Nuolaida
pirkti pigiau / mažiausios kainos garantija

Gamintojas : JBL
Prekės kodas: JBL TV BOOST kolonele
Aprašymas

 

Pati kompaktiškiausia TV garso sistema

JBL Boost TV - tai pati kompaktiškiausia garso sistema Jūsų TV, kuri sustiprins įspūdį televizoriaus žiūrėjimo metu, bei užpildys Jūsų namus galingu garsu.

Viso tik 380 мм ilgio , JBL Boost TV užtikrins neįtikėtiną garso kokybę. Išplėskite televizoriaus akustines savybes, suteikdami žiūrimiems filmams ar mėgstamoms laidoms kokybišką skambesio spektrą bei erdvės pojūtį. Verta pažymėti, jog įrenginys taip pat gali būti susietas su mobiliais įrenginiais Bluetooth sąsajos pagalba. Be galo paprastas prijungimas prie Jūsų turimos įrangos JBL Boost TV padaro dar patrauklesniu, nes vos per kelias minutes analoginės ar skaitmeninės (optinė jungtis) jungties pagalba sujungsite su TV. Vieno distancinio pulto pagalba galėsite reguliuoti garso lygį sistemoje. Tam tiks tiek Jūsų turimo televizoriaus pultas arba JBL Boost TV pultas.

Technologija JBL SoundShift™ leidžia vienu metu palaikyti ryšį tiek su televizoriumi, tiek su belaidžiais mobiliais įrenginiais, automatiškai aktyvuojant garso signalą iš televizoriaus ir iš telefono ar planšeto. JBL Connect suteikia galimybę apjungti porą kolonėlių (palaikančių JBL Connect) į vieną sistemą nenaudojant laidų.

 

Specifikacija 

Atkuriamas dažnių diapazonas 60 Hz – 20 kHz
Išmatavimai 84 x 376 x 122 mm
Garsiakalbiai 2 x 50 mm
Galia 30 W