AKG N60 NC

Spausdinti
AKG N60NC ausinės su triukšmo slopinimo "Noise cancelling" funkcija pukiai tiks daug keliaujantiems.
Bazinė kaina 249,00 €
Pardavimo kaina su nuolaida
Pardavimo kaina175,00 €
Nuolaida -74,00 €
pirkti pigiau / mažiausios kainos garantija

Gamintojas : AKG
Prekės kodas: AKG N60 NC
Aprašymas

 

Išgirskite muziką! Ausinės AKG N60NC

Geriausios ausinės 2015-2016: „AKG N60NC“  EISA apdovanojimas

„AKG N60NC“ pasižymi kaip geriausios ausinės (aukštos garso kokybės ir triukšmo slopinimo) savo klasėje. Baterijos pakanka iki 30 valandų, o po to ausinės gali vis dar būti naudojamos pasyviu režimu. AKG gaminys yra lengvas, jo konstrukcijoje naudojamas aliuminis, oda ir kitos kokybiškos medžiagos. Jau vien tik paėmę ausinių pakuotę į rankas - suprantame, jog laikome aukštos klasės gaminį. Gamintojai nepagailėjo kurdami šį produktą. Laidai, bei jungtys aukštos kokybės su integruotu distancinio valdymo mygtuku, kurį paspaudus galėsite atsiliepti į skambučius. Laisvų rankų f-ja veikia puikiai - bendraujant nereikės pakelti balso.Vertėtų paminėti, jog ausinės puikiai veikia tiek su iOS, tiek su Android programine įranga.

Ausinės sudedamos - esant reikalui jas lengva sudėti, tam puikiai tarnaus kreipiančiosios iš kokybiško metalo. Atkreipkite dėmesį, jog AKG N60NC ausinių apdailoje panaudota tikra oda. Surinkimo kokybė nepriekaištinga. Paėmę ausines į rankas ir jas naudodami nepajusite nemalonaus girgždesio, traškesio ar pigaus nekokybiškai apdirbto plastiko. Čia apgalvota kiekviena smulkmena bei detalė. 

Šių ausinių tikrai nepavadinsite didelėmis ar nepatogiomis. Garsiakalbių pagalvėlės minkštos, patogios, o lankelis net nejuntamas. Sverdamos vos 150 gr. net ir po ilgo nešiojimo Jums neįkirės - nejausite jokio diskomforto. Po išoriniais perforuotais garsiakalbių dangteliais  integruota akyvi triukšmo slopinimo sistema, kuri įjungiama NC mygtuku. Aktyvavus triukšmo slopinimo sistemą įsijungs žalia lemputė.

Pabaigai vertėtų paminėti, jog šiose AKG N60NC ausinėse panaudoti aukštos kokybės garsiakalbiai yra puikiai suderinti. Garso atkūrimo diapazonas net nuo 10 Hz iki 22 kHz. Mėgaukitės ypatinga muzikos atkūrimo kokybe ir klausydami geros kybės įrašus kiekviename garsiakalbyje atraskite erdvės pojūtį, bei tiksliai išskirtą kiekvieną efektą ar instrumentą.

 

AUDIO SPECIFICATIONS
Frequency Response 10 Hz – 22 kHz
Maximum Input Power 30 mW
Sensitivity 123 dB SPL/V
GENERAL SPECIFICATIONS
Colour Black
Connector 3.5mm (1/8") stereo mini-jack
Weight 150 g