Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazelt/domains/smartaudio.lt/public_html/templates/as002049free/includes/includes.php on line 83

Warning: A non-numeric value encountered in /home/kazelt/domains/smartaudio.lt/public_html/templates/as002049free/includes/includes.php on line 83
CES 2020 karščiausios JBL naujienos

CES 2020 karščiausios JBL naujienos

 

Išmanios akustinės sistemos, naujos kartos garso atkūrimo įrenginiai su intergruota asmeninio asistento galimybe, TWS modeliai ir naujų rinkos segmentų užkariavimas. Parodos CES 2020 (Consumer Electronics Show) vykusioje Las Vegase metu kompanija Harman pristatė savo naujus produktus bei technologijas.

JBL vardas jau daugiau nei 70 metų, talentingų inžinierių bei dizainerių komandos dėka, visame pasaulyje garsėja novatoriškumu ir pateikdami savo produkciją išlieka populiarumo viršūnėse. Ausinių segmente diegdamas naujas funkcijas (aktyvus triukšmo slopininimas, apsauga, nuo vandens, valdymas balsu) JBL vardas tapo mados tendencija, kurią vėliau sekė ne vienas gamintojas. Visa tai sąlygojo milijoninius JBL ausinių pardavimus visam pasaulyje. Pagal atliktus rinkos tyrimus, JBL ausinių rinkos dalis pasaulyje nuo 1% 2014 metais išaugo iki 10% per 2019 metų 1-3 ketvirčius. JBL šiuo metu tapo labiausiai augantis ženklas šiame segmente. Kiekviena sekudę pasaulyje yra nuperkama po JBL ausinių porą, garsėjančia legendiniu garsu, bei įkvėpimu klausytis muzikos. Pažymėdamas 100 mln. pardavimus ženklas išleidžia naują ausinių seriją, žengdamas žingnį į žaidimų industriją, turinčią daugiau nei milijardinį rinkos potencialą. Kopmiuterinių žaidimų industrijoje kiekvienas žaidėjas suprantą kokybiško garso svarbą.

 

Nuo šiol žaidimai įgaus naujų pojūčių

Nauja serija JBL Quantum tai žingsnis į naują, JBL ženklui rinką, o kompiuterinių žaidimų žaidėjams – nauji potyriai ir galimybės. Nuo šūvių šaudymo krypties ir priešo padėties nustatymo iki realistiško mūšių pojūčio, žaidėjai galės mėgautis geriausia ir naujausia erdvinio garso atkūrimo technologija. Šio gaminio seriją sudaro septyni modeliai ausinių ir vienas variantas ant stalo pastatomų kolonėlių. Visi modeliai aprūpinti naujausia išdirbta JBL QuantumSOUND Signature™ technologija. Šios serijos flagmanas JBL Quantum One skirtas profesonaliems kiber sportininkams, kuriame įdiegta patentuota technologija JBL QuantumSPHERE 360™, kuri naudoja savo algoritmus ir integruotus galvos padėties daviklius, užtikrinančius, kad žaidiminė erdvė būtų juntama kuo realistiškiau. JBL Quantum One ir JBL Quantum 800 turi aktyvią triukšmo slopinimo funkciją, kad žaidimo metu pavyktų maksimaliai susikaupti ties atliekama misija ar užduotimi ir žaidėjas nebūtų veikiamas ar įtakojamas aplinkinių garsų. Pateikiami serijos modeliai skiriasi pajungimo sąsajomis (nuo 3,5 mm klasikinės mini jack jungties iki „Bluetooth“ 5.0 sąsajos), ausų pagalvėlių užpildo medžiaga bei įntegruotais ar nuimamais mikrofonais. Agresyvaus dizaino korpusas su šviečiančiais elementais išryškins žaidžiančiojo pranašumą virtualaus mūšio lauke.  

 

Skambesys perteiktas profesonalų

HARMAN pristato naują ausinių seriją JBL CLUB, įkvėpta keliaujančių muzikantų ir palaikančią savyje begalę naujausių atradimų. Modeliai JBL CLUB ONE, CLUB 950NC ir CLUB 700BT tiks ir profesonaliam pasirodymui klubų scenoje ir kasdieniam patogiam muzikos pasiklausymui išlaikant aukščiausią kokybę. JBL CLUB ONE turi sertifikuotos technologijos grafeno garsiakalbį, skirtą aukštos raiškos  High Res muzikos atkūrimui, o taip pat aktyvią triukšmo slopinimo sistemą True Adaptive Noise Canceling ir SilentNow. Ši technologija leidžia reguliuoti triukšmo slopinimą priklausomai nuo aplinkos, kurioje esama ir fizinių vartotojo ypatybių, tokių kaip nešiojami akiniai ar galvos judesiai. Patikimos ir tvirtos konstrukcijos modelis su atlenkiamais kaušeliais puikiai tiks ir didžėjavimui. Pristatyta ausinių serija turi Google Assistant ir Amazon Alexa prieeigą.  

Mažiau laidų – daugiau garso

 

 

Populiarios ausinių serijos toliau papildomos belaidžiais modeliais, kurie garantuoja judėjimo laisvę bei aukščiausią skambesio kokybę, šį kartą – serija LIVE ir TUNE. Modelis JBL LIVE 300TWS gavo apsaugą nuo vadens sertifikatą IPX5, tad nuo šiol galėsite klausyti muzikos ir lietui lyjant. Integruota Google Assitent ir Amazon Alexa, stereo skambučių galimybė, technologijos Ambient Aware ir TalkThru, suteikiant galimybę esant poreikiui girdėti aplinką bei bendrauti su žmonėmis nenusiimant ausinių. JBL Tune 220TWS puikiai tiks norintiems įsigyti kokybišką produktą su JBL Pure Bass technologija. Šiuo atveju atkuriamas žemo dažnio skambesys užtikrins puikias emocijas.

 

Erdvinis jausmas

 

Aukštos kokybės namų kino mėgėjai įvertins naują namų kino sistemą JBL Bar 9.1. Tai pirmoji namų kino sistema JBL Bar serijoje, kuri palaiko erdvinį skambesį DolbyAtmos, kai nereikia naudoti papildomų lubinių garsiakalbių. Rezultatas išgaunamas į viršų nukreiptų garsiakalbių pagalba, kurie veikia bangų atspindžio (šiuo atveju nuo lubų) principu. Tam, kad būtų išgaunamas maksimalus virtualaus garso rezultatas, ši sistema komplektuojama su dviem belaidėmis kolonėlėmis, kurios turi integruotą maitinimo šaltinį (akumuliatorių) bei žemo dažnio belaidę kolonėlę. Pilnai pakrauti akumuliatoriai garantuos iki 10 valandų veikimo trukmę. Bendros 820 W galios užteks kokybiškai įgarsinti netgi ir pakankamai didelį svečių kambarį.

 

 

Vakarėlio trukmė – 24 valandos

 

Atnaujinta versija JBL Boombox 2 paveldėjo pačios galingiausios savo serijoje vardą ir pasiruošusi įgarsinti kiekvieną vakarėlį, kuris gali užtrukti net parą laiko. Produkto dizainas ir patogi nešiojimui rankena išliko nedaug pasikeitę, tęsiant pirmosios versijos užtikrintą sėkmę. Integruotas akumuliatorius suteiks galimybę pakrauti mobiliuosius įrenginius net ir grojimo metu, o Partyboost funkcija – sujungti neribotą kiekį kolonėlių į vieną garso sitemą (galioja tik prietaisams palaikantiems PartyBoost galimybę).