pirkti pigiau / mažiausios kainos garantija

Jeigu radote prekę, kuri pas mus pažymėta „mažiausios kainos garantija“ susisiekite su mumis ir mes pateiksime Jums geriausią pasiūlymą.

Esame oficialūs JBL, Harman Kardon, AKG, Infinity produkcijos atstovai, todėl prekiaujame tik originalia gamintojų produkcija, kuriai suteikiama garantija. Naudojamės daugelio kurjerių paslaugomis,todėl galėsime parinkti Jums tinkamiausią pristatymo būdą, bei laiką. Kiekvienas klientas svarbus, todėl esame suinteresuoti parduoti būtent tai, ko reikia Jums. Mūsų asortimente rasite viską nuo "bluetooth'' belaidės nešiojamos kolonėlės ar garsiakalbio iki stereo ar namų kino sistemos.

Dėmesio, į Lietuvą  kartais atkeliauja produkcija iš kitų šalių, kuri nėra skirta Lietuvos rinkai. Prieš pirkdami iš neoficialių prekybos vietų ar elektroninių parduotuvių įsitikinkite: ar produktas  yra originalus, turi  nepažeistą gamintojo saugos lipduką, yra skirtas Lietuvos rinkai. Ar jis turės garantija, ir kokiu būdų bus sprendžiamas garantijos klausimas jei kartais to prireiktų. Pagalvokite kiek laiko gali užtrukti, kol pardavėjas, neturėdamas serviso Lietuvoje siųs jūsų prekę į kitą šalį, kurioje bus sprendžiamas garantinio aptarnavimo klausimas (atliekama patikra, remontas ir t.t.). Ar tikrai gausite reikalingą konsultaciją bei pagalbą kai jums jos reikės... 

Tikimės sėkmingo bendradarbiavimo

Užsisakykite norimas prekes telefonu.: +37063633336   arba elektroniniu paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.