JBL Belaidės ir nešiojamos kolonėlės 2016

     Tereikia atostogų savaitę praleisti su kompaktiška „Bluetooth“ kolonėle ir atsiranda poreikis tokį įrenginį turėti nuolat, kai tik sumanai leistis į kelionę. Norisi garsesnės muzikos lauke vykstančiame vakarėlyje, o ir nešiojamajame kompiuteryje įrengti garsiakalbiai tik erzina. Tačiau belaidė akustinė sistema neturi virsti konteineriu ant ratų, o būti kompaktiška ir be vargo tilpti kuprinėje ar krepšyje. Šiuos kriterijus puikiai atitinka naujausios 2016 m. JBL mobiliosios kolonėlės, kurios sudomins ir vartotojus, ieškančius ir siekiančius garso kokybės.

 

        Nuo 2015 m. vidurio mobiliųjų kolonėlių rinkoje pirmaujantis amerikiečių prekės ženklas JBL garsėja „Hi-Fi“ garso kokybe ir patraukliu dizainu. Ilgametes tradicijas patvirtina ir „JBL Charge 3“. Cilindro formos korpusą patogu laikyti rankoje, o guma dengtą paviršių malonu liesti. Konservatyvus pirkėjas rinksis juodą arba pilką „Charge 3“, o mėlyna, raudona arba žalia belaidė kolonėlė tiesiog pakels nuotaiką ir sukurs žaismingą atmosferą.

 

 

 

       Kokybiškai pagaminto įrenginio galines dalis dengia garsiakalbių metalinės grotelės, briaunose įrengtos dvi fazių apgręžiklio sistemos su pasyviaisiais radiatoriais (technologija „BassRadiator“). Tokia „JBL Charge 3“ konstrukcija užtikrina įspūdingus ir aiškius žemuosius dažnius bei džiugina patrauklia išore. Įrengta 6000 mAh ličio jonų baterija leidžia klausytis muzikos įrašų net iki 20 valandų, o naudojant USB jungtį patogu įkrauti išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių baterijas.Įdiegta triukšmo ir aido slopinimo technologija užtikrina aiškų telefoninio pokalbio garso atkūrimą vienu mygtuko spustelėjimu. Įrenginiai su įdiegta „Windows“, „Mac“ arba „Android“ operacine sistema sparčiai ir patikimai kolonėlę „JBL Charge 3“ aptinka „Bluetooth“ ryšio zonoje.

Naudojant „Bluetooth“ ryšį, 800 g svorio ir 213 x 87 x 88,5 mm dydžio akustinę sistemą vienu metu galima susieti su trimis mobiliaisiais įrenginiais ir iš jų paeiliui atkurti stereofoninius muzikos įrašus. Taip pat belaidžiu ryšiu patogu į vieną pramogų sistemą sujungti kelias „JBL Connect“ kolonėles ir gamtoje mėgautis mini diskotekos atmosfera, kadangi užtikrinamas 65–20 kHz atkuriamų dažnių diapazonas ir įspūdinga 2 x 10 W išėjimo galia. „JBL Charge 3“ atitinka apsaugos nuo vandens poveikio standarto IPX7 reikalavimus – nenuogąstaujant įrenginį galima panardinti iki 1 metro gylį iki 30 minučių.

 

 

   Kaip ir „Charge 3“, pasaulyje didžiausioje elektronikos parodoje CES 2016 pristatyta JBL belaidė jau antrosios kartos kolonėlė „JBL Clip 2“ – ypač lengva, tačiau kartu tvirta ir kokybiškai skambanti akustinė sistema, kuri užtikrina iki 8 valandų muzikos įrašų atkūrimą. Belaidžiu ryšiu taip pat galima susieti dvi „Clip 2“ kolonėles ir mėgautis dar galingesniu skambesiu.„JBL Clip 2“ telpa kišenėje, tačiau šią kolonėlę galima nešiotis prisegtą prie kuprinės dirželio ar dviračio. Prie telefono ar planšetės šaltinio kolonėlė jungiama belaidžiu „Bluetooth“ ryšiu arba naudojant 3,5 mm jungtį. „JBL Clip 2“ turi ir „speakerphone“ funkciją. Nepaisant kompaktiškų matmenų (141 x 94 x 42 mm) ir 184 g svorio, kolonėlė užtikrina pakankamą galią ir aiškų skambesį. Pirkėjas gali rinktis vieną iš kelių įspūdingų spalvų: raudoną, žalią, pilką, mėlyną arba juodą. Kolonėlė atitinka jau minėto apsaugos nuo vandens poveikio standarto IPX7 reikalavimus.„JBL Clip 2“ turėtų pamėgti aktyvaus poilsio mėgėjai. Tai puikus pasirinkimas daug laiko ne namuose praleidžiantiems žmonėms, o tikslinė auditorija – jaunimas bei keliautojai.